نويسندگان

الان داشتم وبلاگ یکی از همکارام و وبلاگ همسرش و که چند ماه پیش باهم ازدواج کردنو می خوندمهورا.این همکار ما یه پسر 66 که دانشگاه رو ول کرده و سرباز فراری هم هست تازه کار ثابتم که نداره وقتی ازدواج کرد همه شاخ درآوردیم تو شرکت .

من خودم به شخصه مخالف سرسخت ازدواج توی سن پایینم مخصوصا که مثل این همکار ما پول و خونه و ماشین هم نداشته باشی که دیگه خیلی به نظرم احمقانه و چندش آوره ولی الان که دارم مطالبشو می خونم می بینم کلا دیدش به زندگی طور دیگه است پیاده خیابون ها رو با هم طی کردن و جیگرکی و شکلات نصف کردن و.... می شه واسشون خوشبختی .  ولی من خودم که نمی تونم اینجوری زندگی کنم کلا از عشق با دست خالی و زندگی فقیرانه و ... حالم بد می شه واسه همین اگه یه روز بخوام ازدواج کنم حداقل خونه و ماشین و یه حقوق 3 میلیونی رو همسرم باید داشته باشه.

به هر حال از ته دلم براشون آرزوی خوشبختی می کنم این طور که به نظر می یاد خیلی عاشقن و خیلی خاطر همو می خوان فقط انشالله که مثل خیلی های دیگه جو گیر نشده باشن و آتش عشقشون همیشه شعله ور باشه.

انشالله

[ ۱۳٩۱/۱/۱٤ ] [ ۸:٢٢ ‎ب.ظ ] [ سیزده بدر ]
درباره وبلاگ

بعد از حذف 2 سال از پست هام و خاطراتم توسط پرشین بلاگ بدون هیچ اطلاعی و اینکه بعد 2 ماه پیگیری پشتیبانیشون اصلا جوابگو نیست و حتی حاضر نیستند یک پشتیبان از داده ها بهم بدن کلا آدرس وبلاگ رو تغییر دادم به: http://sargozashtman.blogspot.com/ لطفا به وبلاگ جدیدم سر بزنید. ممنون. کاش هیچوقت هیچوقت هیچوقت به یک سرویس دهنده ایرانی اعتماد نمیکردم.
آمار و امکانات وب